بهترین وکیل ایران

بهترین وکیل تهران و ایران
در تمامی استان های ایران گروه حقوقی رضاعبدالمحمد بهترین وكلارا دارا میباشد فقط کافیست با ما تماس بگیردید!
Learn more
بهترین وکیل

فواید پیدا کردن بهترین وکیل

با توجه به وضعیت اقتصادی موجود و مسائل حقوقی که همه مردم جامعه با ان درگیر هستیم پیدا کردن بهترین وکیل که بتواند پروندهایمان را به بهترین شکل مدیریت کند دشوار است اما دور از دسترس نیست . درست است که بسیاری از افراد خودشان اقدامات مسائل حقوقیشان را انجام میدهند اما اکثریت با توجه به پیچیدگی مسائل حقوقی لازم و ضروری است تا با یک وکیل متخصص و خوب برای پرونده شان مشاوره کنند تا جدای نتیجه مطوب از بروز ضررهای مالی جلوگیری کنند . مشاوره و داشتم یک وکیل خوب به شما کمک میکند تا در کوتاه ترین زمان ممکن بهترین نتیجه را گرفته و پیروز پرونده هایتان باشید . پیدا کردن بهترین وکیل در پرونده های شما کمک بسیار میکند تا بتوانید در انها پیروز باشید و به خواسته هایتان برسید . در همین راستا همگان سعی میکنند تا برای بهترین نتیجه پرونده هایشان را به بهترین وکیل پایه یک دادگستری بسپارند ، در این میان افرادی وجود دارند که با در نظر گرفتن شرایط و سودجویی از موقعیت خود را به عنوان یک وکیل متخصص جا میزنند و با در یافت حق الوکاله های بسیار سنگین از انان کلاهبرداری میکنند .در لغت وکالت به معنی واگذار کردن است و در زمینه حقوقی به معنی ان است که یک نفر طی قراردادی فرد دیگری را نماینده خود برای انجام امور قرار میدهد که ازجمله این اوامر مشاوره حقوقی میباشد .
باید توجه داشته باشید تا برای پیدا کردن یک وکیل خوب و وکیل پایه یک دادگستری بسیار دقت کنید به دلیل اینکه وجود چنین وکیلی در پرونده شما بسیار تاثیر گذار خواهد بود . گروه حقوقی رضا عبدالمحمد میتواند تا با ارائه بهترین خدمات حقوقی حامی شما در پرونده هایتان باشد .
گروه حقوقی رضا عبدالمحمد مفتخر است که بهترین وکلای ایران را در اختیار دارد و در این راه شما را در تمامی دعاوی حمایت خواهد کرد تا شما به حقتان برسید برای دیدن بهترین وکیل ها در بر روی نقشه زیر بزنید تا بهتر بتوانیم به شما کمک کنید

بهترین وکلای ایران

شما عزیزلن میتوانید با انتخاب استان مورد نظرتان یا تماس با ما از بهترین وکیل منطقه خود مشاوره بگیرید و مشکل خود را بطرف کنید

بهترین وکیل تهران در رابطه با چک

از مباحثی که بهترین وکیل تهران و مناطق اطراف ان میتوانند در ان فعالیت داشته باشند وکیل چک میباشد که مبحث بسیار گسترده ای را شامل میشود زیرا اسناد تجاری چک سفته و برات هرسه جنبه کیفری دارند ، چنانچه مبلغ آن بیش از ۲۰ میلیون باشد که وکیل چک نسبت به ان در حوضه ی کیفری باشد اقدام کند اما در صورتی که ۵ ماه از تاریخ چک بگذرد ان چک صورت حقوقی خواهد داشت نه کیفری پس در اقدام چک باید دقت بسیار داشته باشیم که وکیل متخصص در تهران بیابیم ، هر وکیلی برای اقدام روی چک حرکات و اقدامات مختص به خودش را خواهد داشت .
مراحل قانونی چک اصولا از سوی شورای حل اختلافت صورت خواهد گرفت تا مراحل صدور اجراییه انجام بشود ونسبت به آن توقیف اموال صورت گیرد در مراحل چک موضوعاتی که قابلیت بررسی دارد شامل این است که وکیل چک قادر است در حوضه ی جعل اسناد و یا در خیانت در امانت و کلاهبرداری با بهترین وکیل تهران و مناطق مختلف با به کار گیری اقدامات لازم به پرونده اقدام کند .

بهترین وکیل تهران در زمینه طلاق

وکیل هایی که در رابطه با خانواده می باشد باید درمورد طلاق توافقی توانایی بالایی داشته باشند به عنوان مثال بهترین وکیل تهران و یا شهرهای متفاوت در رابطه با طلاق اگر یک طرف باشد به سرعت از طریق مهریه اقدام میکنند وبه موکل خود یادآوری خواهند کرد که در رابطه با طلاق یک طرفه به سرعت از طریق توقیف اموال از طریق سامانه ثبت اسناد کل تا برای توقیف اموال سریعا اقدام کنند پس رابطه با اینکه میگوییم سریع اقدام کنند به منظور توقیف اموال برای مهریه این میباشد که اصلاحیه جدید تا اولین رای قطعی دادگاه چنانچه مرد اموال وحساب خط تلفن وحتی دستگاه پز مغازه وفروشگاه خود را به نام فرد دیگری درآورد فرار از دین محسوب نخواهد شد و وکیل مجرب در ایران به سرعت نسبت به این موضوع مهریه اقدام خواهد کرد و جالب ولازم به ذکر میباشد که بدانید چنانچه این مورد در شهر های دیگری مانند شیراز اصفهان و….باشد در تهران توقیف اموال هفته ای یکبار انجام خواهد شد و چه بسا در 3 روز هم انجام بشود اما در مناطق متفاوت و شهرها طی ۱ماه انجام خواهد شد .
بهترین وکیل

ویژگی های بهترین وکیل

در صورتی که وکیل مدنظر متخصص در زمینه مسائل حقوقی و قضایی باشد در تمام مراحل بررسیو پیگیری پرونده سعی بر ارائه دعاوی مناسب و طبق قانون است و در ضمن طی شدن مراحل دادرسی با ارائه مستندات لازم با دادگاه جهت نتیجه مطلوب و سرعت بیشتر همکاری میکند ، گاهی دیده میشود که دادگاه در اطمینان به اصیل علی الاصول دچار شک و تردید میشود که انگاه با در نظر گرفتن مرتبه و قوانین میتواند وکیل را مورد اعتماد قرار دهد .
به منظور انتخاب بهترین وکیل میبایست توجه داشته باشید که هر وکیل پایه یک دادگستری اگرچه صلاحیت طرح تمامی انواع دعاوی را دارد ، اما یک وکیل خوب عموما در یک زمینه تخصصی فعالیت دارد و با آن تخصص شناخته خواهد شد . تعداد بالای دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و همچنین روندهای متفاوت طرح دعوی به شکلی میباشد که یک نماینده حقوقی قادر نیست بازده کامل در تمامی پرونده ها داشته باشد .
بهترین وکیل با توجه به نوع هر پرونده تعیین خواهد شد . میبایست توجه داشته باشید که هر وکیل به واسطه تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی دارای تسلط بیشتری میباشد . از همین رو میبایست براساس موضوع هر پرونده در پی بهترین وکیل و مجرب‌ترین وکیل در آن زمینه باشید .
از جمله ویژگی های بهترین وکیل میتوان به موارد زیر اشاره کرد :
 • • امانت داری از مهمترین شرایطی است که یک وکیل باید داراباشد ، از انجا که بیشتر مواقع تمام اسناد و اطلاعات موکل ها در اختیار وکیل است لذا باید وی امانت دار بسیار خوبی باشد .
 • مورد دیگر این است که یک وکیل خوب باید با بررسی مراحل و ذکر کردن تمام احتمالات و شانس احتمالی موکل را اگاه سازد و از ارائه و دادن وعده های واهی و پوچ امید بیهوده برای افراد ایجاد نکند .
 • در قدم بعدی وظیفه یک وکیل است تا با پیشنهاد راه های مناسب در بهترین و کوتاه ترین مسیر پرونده را به پایان برساند و برای دریافت حق الوکاله بیشتر راه ها و مسیر های اضافه به موکل ندهد .
 • وکیل باید تلاش خود را بکند و با استفاده از اموزه های خود برای دشوار و پیچیده نکردن پرونده ها حتی بعضی اوقات قضات را هم راهنماهی کنند تا امر قضاوت را اسان سازد .
 • یک وکیل مجرب و خوب با توجه به شان علمی و تجربی که دارد نه سای بر تحقیر و چاپلوسی دارد و نه بزرگ نشان دادن خودش بلکه با رعایت شان تمام افراد احترام دادگاه و افراد حاضر در ان را نگه میدارد .
 • دارای سابقه طولانی انجام پرونده حقوقی در بحث موضوع مورد نظر باشد .
 • به مواد قانونی و رای وحدت رویه و همینطور نحوه دادرسی به موضوع پرونده تسلط کامل داشته باشد .
 • امار پیروزی وی در پرونده‌های مشابه بالا باشد .
 • کلامی نافظ و پرقدرت و مدیریت جلسه دادگاه را داشته باشد .
 • برای مشاوره با بهترین وکیل پایه یک دادگستری میتواند با گروه حقوقی رضا عبدالمحمد ارتباط برقرار کنید .

  وکیل پایه یک دادگستری کیست ؟

  وکیل پایه یک دادگستری ، نوعی از نماینده حقوقی میباشد که به واسطه دریافت پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری ، دارای صلاحیت حضور در مراجع قضایی و همینطور دفاع از موکل خود بر طبق قانونی میباشد . وکیل پایه یک دادگستری به منظور اخذ پروانه پایه یک وکالت ، پس از قبولی در آزمون وکالت باید یک دوره کارآموزی وکالت را به مدت 2 سال بگذرانند . در طی این دوره ، کارآموز وکالت با حضور در انواع دادگاه‌ها و دادسرا و بررسی انواع پرونده ها و دعاوی تجربه به دست می اورند و بعد از طی این دوره و قبول شدن در آزمون اختیار، وکیل پایه یک دادگستری شناخته می‌شود . یک وکیل پایه یک دادگستری ، بهترین نماینده حقوقی و مسلط به انواع دعاوی حقوقی و کیفری میباشد .

  بهترین وکیل در دعاوی خانواده

  بهترین وکیل خانواده فردی میباشد که بتواند شرایط پیچیده پرونده های خانواده را بفهمد و همچنین یک روانشناس خوب باشد ، بر احساسات خود غلبه کند و قادر باشد فرآیند حقوقی را در کوتاهترین زمان چه از طریق روند دادرسی و چه صلح و توافق به اتمام برساند . بهترین نماینده حقوقی کیفری فردیمیباشد که علاوه بر تخصص در این زمینه صبر و تحمل و پشتکار لازم به منظور پیگیری پرونده های کیفری را دارا باشد . پرونده های کیفری به دلیل روند خود و نیاز به مراجعه مکرر به دادرسرا، کلانتری، دادگاه و صادر کردن انواع قرارها چند برابر پرونده های حقوقی نیاز به پیگیری دارند .
  بهترین وکیل لواسان
  ادامه مطلب
  بهترین وکیل لواسان