آنچه خواهید خواند :

وکیل ارز های دیجیتال

وکیل ارز های دیجیتال

دعاوی ارز های دیجیتال

ارز دیجیتال و کلاهبرداری در این زمینه امروزه بسیار رایج میباشد و مشاوره حقوقی ارزی با وکیل ارز دیجیتال بهترین راه حل میباشد تا بتوانید سوالات در رابطه با دعاوی ارزی را با وکیل ارز های دیجیتال که متخصص در این ضمینه میباشند مطرح کنید.
لازم به ذکر است که منظور از ارز، سند یا پول بانکی است که با ارزش تلقی می شود و برای خرید، فروش یا معامله باید از ارزهایی مانند اسکناس و … استفاده کرد.دیجیتال در لغت به معنای سیگنال یا وسیله ای است که تغییر می کند.با پیشرفت علم، فناوری های موجود برای بشر تغییر کرده و اثر خود را بر روی ارزها به جا گذاشته است.زیرا امروزه شاهد انواع ارزهای دیجیتال و فراگیر شدن آنها در جوامع بشری هستیم.
ارزهای دیجیتال از آنجایی که امروزه بازار داغی را دارا هستند و برای بسیاری از مردم در سراسر جهان تبدیل به یک منبع درآمد شده اند، همواره مشکلات قانونی زیادی برای کسب درآمد از این راه وجود داشته است.
چرا که در خیلی از کشور ها درگاه و پلتفرمی که به طور رسمی از سمت دولت ها تایید شده باشند وجود ندارد همين امر باعث میشود که افرادی که به طور غیر رسمی پلتفرم های ارز های دیجیتال دارند طمع آنها را فرا گیرد و کلاهبرداری انجام دهند . و این امر موجب این است که قبل از ورود به این بازار از یک وکیل ارز های دیجیتال مشورت بخواهید.

وکیل ارز دیجیتال و کریپتو چه کسی میباشد ؟

با دقت به اینکه امور مالی و موضوعات مرتبط با آن از مهمترین بخش های زندگی هر فردی در جامعه محسوب میشوند و از گذشته تا کنون ، قوانین و مقررات بسیار زیادی برای حفظ حقوق مالی افراد طرح و اجرا شده است ، در بحث ارز دیجیتال هم که از موضوعات پرطرفدار مالی در حال حاضر میباشد و امروزه افراد بسیاری در سراسر جهان و ایران ، سرمایه نقدی خود را تبدیل به ارز دیجیتال کرده اند هم ، بحث قوانین مالی و جرایم مالی همانند کلاهبرداری ، سرقت ، پولشویی و … مطرح میباشد و گاهی اوقات احتیاج به طرح دعاوی ارزی هم وجود خواهد داشت . به همین منظور افرادی که قصد انجام معاملات مربوط به حوزه ارز دیجیتال را دارند ، صلاح است قبل از هرگونه اقدامی به دلیل نو بودن و به روز بودن این موضوعات و مقررات مربوط به آن ، حتما به یک وکیل ارز دیجیتال مراجعه کرده و با وی مشورت کنند . مراجعین به وکیل ارز دیجیتال قادر است از تجربه و دانش وکیل خود در زمینه تجارت الکترونیک و مبادلات و معاملات ارز دیجیتال بهره ببرند .
با نظر به اینکه امکان طرح شکایت در رابطه با جرائم مربوط به ارزهای دیجیتال همانند دیگر جرایم کیفری و یا پرونده های حقوقی وجود دارد ، قطعا هنگامی که احتیاج به طرح دعاوی ارزی وجود دارد ، مناسب ترین راه برای رسیدگی و پیگیری آن مراجعه به یک وکیل دعاوی ارز دیجیتال میباشد .
گروه حقوقی رضاعبدالمحمد با دراختیار داشتن وکیل ارزهای دیجیتال مجرب اماده ارائه مشاوره و همکاری با شما عزیزان میباشد . در اکثر کشورهایی که ارزهای رمزنگاری شده بسیار محبوب هستند، امکان شناسایی و ردیابی جرایم انجام شده در این زمینه وجود دارد و سوء استفاده کنندگان در منطقه، با توجه به تازگی و ظهور، این فناوری هنوز بسیاری از جرایم را جرم انگاری نکرده و مجازات نخواهد شد. اما با توجه به شرایط موجود در کشور بهتر است قبل از ورود به این بازار با یک وکیل مجرب در ضمینه ارز های دیجیتال مشورت داشته باشید. گروه حقوقی رضا عبدالمحمد همراه شما در دعاوی ارز های دیجیتال با بهترین وکیل ایران خواهد بود برای رسیدگی به مطالبات ارزی یکی از بهترین راه حل ها بی شک ، صحبت با وکیل صرافی میباشد که با کمک و تجربه او می توانید به راحتی سوالات خود را مطرح کنید.
برای خیلی ها این سوال پیش می آید که آیا به نتیجه می رسد یا خیر؟ آره. اگر با یک وکیل ارز دیجیتال متخصص در این زمینه کار کنید، می توانید بهترین نتیجه را بگیرید.

نیاز به استفاده از وکیل ارز های دیجیتال

معنی مشاوره حقوقی ارز دیجیتال برات ارزهای دیجیتال قانونی میباشد و ارز دیجیتال به ارزی میگویند که به شکل الکترونیکی و آنلاین در سایر رایانه ها یا سیستم های الکترونیکی ذخیره و منتقل می شود.
در معاملات ارز دیجیتال، واسطه ها به طور کلی حذف شده اند و افراد مختلف می توانند برای خرید و فروش دیجیتالی بی نیاز از واسطه هایی مانند بانک ها اعتماد کنند.
ارزهای دیجیتال، مانند سکه یا اسکناس، ماهیت واقعی ندارند و به گونه ای متفاوت معامله می شوند.
هنگام استفاده از ارزهای فیات یا همان دلار و تومان برای تراکنش، باید برای خرید اسکناس پرداخت کنید. جایی برای نگهداری این اسکناس ها وجود دارد به اسم بانک در واقع واسطه بین خریدار و فروشنده است که باید پول را رد کند و تغییر دهید. کلاهبرداری ارز های دیجیتال انواع ارز های دیجیتال پول های دیجیتالی در پایان دهه ۹۰ میلادی به وسیله دیوید چاوم در شرکت دیجی کش و با بهره وری از دانش رمزنگاری تشکیل شد تا برای بانک ها شرایط انتقال ارزش پولی را به شکل الکترونیکی ایجاد کند .
ارز دیجیتال و یا پول الکترونیکی (Digital currency) به ارزی میگویند که تعریف ، نگهداری و انتقال آن خلاف واسطه های فیزیکی همانند سکه و اوراق بانکی ، به شکل مجازی و الکترونیکی و بر اصل صفر و یک دیجیتال در اینترنت انجام بشود . ارز دیجیتال نوعی پول مجازی میباشد که در طراحی آن از دانش رمزنگاری استفاده شده است و عموما بشکل غیرمتمرکز اداره خواهد شد .
در اصل هر ارزش ایجاد شده در بستر دیجیتال را، ارز دیجیتال خواهند نامید . تراکنش های انتقال سرمایه در ارز دیجیتال میان افراد ، عموما بشکل لحظه ای و بدون محدودیت خاصی قابل انجام خواهد بود .
ارزهای دیجیتال و رمزارزها قادر هستند همانند دیگر ارزهای فیات (Fiat Currency) و یا همان پول های بدون پشتوانه فیزیکی (همانند طلا و نقره) قابل مبادله ، خرید و فروش آنلاین و … هستند .
پس ارز دیجیتال همانند ارز فیزیکی ، می تواند مورد استفاده قرار بگیرند ، اما این استفاده محدود به موارد پول فیزیکی نمیباشد و می تواند در سایر موارد همانند شبکه های اجتماعی یا بازی ها هم استفاده بشود . قطعا برای شروع سرمایه گذاری در حوزه ارز دیجیتال با وکیل ارزهای دیجیتال مشورت داشته باشید

منظور از ارز دیجیتال چیست؟

گروه حقوقی رضا عبد المحمد به همراه بهترین و مجرب ترین وکیل ارز های دیجیتال همراه شماخواهد بود تا در این بازار پر تلاتم ضرر وزیانی نکنید منظور از ارز دیجیتال چیست؟ به ارزهای دیجیتال، ارزهای آنلاین و ارزهای رمز پایه نیز گفته می شود. حوزه مبادلات و معاملات ان آنلاین میابشد و در بستر اینترنت . اززمینه انتقال آنها ، انواع ارزهای دیجیتال و تراکنش های دیجیتال می توان ویزا کارت، اینترنت مانی، پرفکت مانی، پی پال ، مستر کارت و … را نام برد.
در مشاوره حقوقی ارز دیجیتال باید بررسی لغوی ارز دیجیتال را نیز در نظر گرفت یعنی ارز یک بانک یا یک سند پولی ارزش گذاری شود و برای خرید و فروش و معامله از ارزهایی مانند اسکناس و … استفاده شود. ، دیجیتال همچنین در لغت به معنای سیگنال یا وسیله ای است که تغییر می کند. ارز دیجیتال به ارزها و ارزهایی گفته می شود که به شکل دیجیتالی استفاده می شوندو شما توانایی این را داریدبا استفاده از راه حل حقوقی وکیل مجرب در زمینه رشد تجارت الکترونیک بین المللی تمامی اطلاعات لازم برای راه اندازی کسب و کار متمرکز از ارز دیجیتال را به دست آورید یا نحوه استخراج آنهامورد استفاده قرار دهید.

کار با ارزهای دیجیتال چه مزایایی دارد ؟

شاید یکی از سوالاتی داشته باشید این باشد که چرا باید از وکیل ارز های دیجیتال استفاده کرد ؟ در شرایط فعلی کشور که اوضاع اقتصادی به مردم فشار میاورد قطعا درامد دلاری این بازار باعث طمع شما خواهد شد. این ارزها با توجه به ویژگی هایی که دارند و کاربرد های جذاب به توجه به ورود طولانی انها به بازار جهانی هنوز هم در حال جذب طرفدار و مخاطب هستند که در اینجا به برخی از انها اشاره میکنیم :

 • غیر قابل باطل شدنبا توجه به اینکه معاملات این ارزها به صورت انلاین و شبکه ای است پس از با اتمام رسیدن هر معامله دیگر قابل باطل شدن نیست و ان معامله ثبت شده .
 • بین المللی بودن و پرسرعت شما در کجای دنیا این توانایی را دارید که هرگونه تراکنشی را انجام دهید و در لحظه معامله مورد نظرتان انجام میشود و هیچگونه محدودیت مکانی و زمانی ندارید .
 • غیر قابل شناسایی اطلاعات و هویت هر کدام از طرف های معامله فاش نمیشود ولی این نکته وجود دارد که از طریق شناسه انها توانایی پیگیریشان هست .
 • امنیت بالا در سیستم رمزارز هارمزنگاری در 2 مرحله و توسط صاحب حساب قابل انجام است که توانایی هک را بسیار کم میکند .
 • نداشتن شرایط خاص معامله در دنیای ارزدیجیتال کاملا خلاف سیستم بانکداری است و در ان شما هیچگونه محدودیت سنی و جنسیتی و خاصی ندارد و از هرکجای دنیا تنها با دسترسی به اینترنت میتوانید معامله های مدنظرتان را انجام دهید . تعداد محدودی از کشورها و سازمان های بین المللی از ارز دیجیتال به عنوان وسیله ای برای پرداخت استفاده خواهند کرد . دولت ها نگران سرمایه گذاری های انجام شده در حوزه ارزهای دیجیتال به وسیله مردم میباشند .به دلیل انکه از طرفی ، شهروندان عموما بدون اطلاعات و اشنایی کامل و به واسطه صرافی ها یا سایر افراد به این بازار ورود میکنند که خطراتی همانند کلاهبرداری های هرمی و یا کلاهبرداری پانزی را ممکن است در پی داشته باشد .
  متأسفانه در کشوری همانند ایران که وضعیت اقتصادی مناسبی هم ندارد ، این کلاهبرداری ها به وفور دیده میشود . وعده سودهای بسیار یالا از سوی افراد کلاهبرداری و عدم شناخت و دانش افراد در این زمینه باعث خواهد شد تعداد زیادی از مردم در اینگونه دام ها گرفتار شوند .
  همینطور انجام تراکنش ارزهای دیجیتال به طور ناشناس ، پیگیری قضایی این جرائم را دچار مشکل کرده است و سبب تقویت مجرمان شده است .
  از طرف دیگر در زمان هایی که نوسانات نرخ ارز دیجیتال سبب ضررهای بزرگ به مردم خواهد شد ، هیچ مرجعی به منظور پاسخگویی موجود نمیباشد و مالباختگان حتی قادر نیستند برای جبران خسارت وکیل اختیار کنند ، زیرا مرجعی برای جبران خسارت نمیباشد .
  و اینکه با توجه به تهدیدهایی که رمز ارزها برای دولت ها دارند همانند محدود کردن درآمد مالیاتی دولت و ضعیف کردن سیستم بانکداری به وسیله حذف مالیات نقل و انتقالات پول ، نگرانی های دولت ها در این زمینه را به مراتب بیشتر کرده است . نگرانی کشورها ، محدود به شهروندان و موارد مذکور نمیباشد و مضاف بر آن بازار ارزهای دیجیتال ، سبب نگرانی دولت ها در رابطه با استفاده از این بازار در زمینه جرایمی همانند پولشویی ، تروریسم یا قاچاق انسان هم خواهد شد .
  به این سبب که دولت ها در بازار مبادلات دیجیتالی ، بر ضد تبادلات مالی سنتی ، قادر نیستند تراکنش های مالی را زیر نظر داشته باشند ، لذا راه های پیشگیرانه و تعقیب مجرمین هم در عمل بدون نتیجه خواهند ماند .
  از همین رو ، بعضی کشورها قوانینی در زمینه استفاده از ارزهای دیجیتال در راستای مبارزه با جرایمی همانند پولشویی و تروریسم به تصویب رسانده اند .
  بعضی کشورهای دیگر هم ، اقدام به ایجاد محدودیت های قانونی در این زمینه کرده اند و تمام فعالیت ها در حوزه سرمایه گذاری در این بازار را ممنوع اعلام کردند و برخی دیگر هم برای موسسات مالی محدودیت هایی اعمال کرده اند و اجازه ارائه خدمات در زمینه رمز ارز به شهروندان را نخواهند داد . بانک مرکزی ایران هم در مورد استفاده از ارز دیجیتال و تأثیرات آن بر سیاست های پولی و ارزی کشور اعلام کرده که این موضوع مضاف بر ایجاد فرصت های تازه ، تهدیداتی هم برای کاربران همراه خود دارد .
  پس جهت جلوگیری از بروز صدمات ، تسهیل کسب و کار و حمایت از حقوق مصرف کنندگان ، سیاست ها و مقرراتی را تنظیم و تصویب کرده است . همچنین وکیل ارزهای دیجیتال در صورت بروز مشکل به شما کمک خواهند کرد. ⇐09121574297
  ⇐09121574297
2 پاسخ
 1. الهه گفت:

  سلام
  من یک مشکل ارز دیجیتالی با یک شرکت خارجی در شهر نیویورک دارم آیا حضرتعالی این نوع کیس دعاوی را پیگیری می کنید. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  1. ادمین گفت:

   با سلام و ارز خسته نباشید بله این امکان وجود دارد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه + سه =