مهاجرت به دبی

چکیده مطلب : قطعا مهاجرت به یک کشور جدید چالش هایی را به همراه دارد. تیم تخصصی رضا عبدالمحمد شما را تا پایان مسیر مهاجرت به دبی همراهی میکند.
وکیل مهاجرت به دبی
آنچه خواهید خواند :

وکیل مهاجرت به دبی 

در امارات متحده عربی، امکان اخذ اقامت دائم و در شرایط خاصی امکان اخذ پاسپورت برای متخصصان، مهندسان، پزشکان، نخبگان، مخترعان و سرمایه گذاران املاک فراهم شده است. این افراد برای اخذ پاسپورت امارات باید مراحل مختلفی را طی کنند و سوابق و مهارت‌های خود را ارائه دهند. وکیل مهاجرت به دبی به عنوان یک مشاور حقوقی می‌تواند به این افراد در تمامی مراحل این فرآیند کمک کند.

ثبت شرکت در دبی

تمام نکات مهاجرت به دبی

در پروسه اخذ اقامت دبی، تعامل با وکیل از اهمیت بالایی برخوردار است. امارات متحده عربی از هفت امارات تشکیل شده و قانون اساسی فدرال اختیارات قانونی را بین دولت فدرال (مستقر در ابوظبی) و سایر قسمت‌های امارات تقسیم کرده است. بنابراین، وکیل مهاجرت به دبی باید شرایط امارات فدرال و محلی را رعایت کند.

همچنین، برای انجام کار در مناطق آزاد امارات متحده عربی مانند مرکز مالی بین المللی دبی (DIFC)، باید قوانین خاص این مناطق مسلط باشد. وکیل‌های مهاجرتی ایرانی در دبی باید از قوانین پیروی کرده و مجوزهای لازم را برای انجام فعالیت‌های خود دریافت کنند. طبق قوانین امارات متحده عربی، تنها وکلای متخصص یا عملیاتی مجاز به ارائه خدمات حقوقی در زمینه مهاجرت به دبی هستند.

ثبت شرکت در دبی

امکان ثبت شرکت در دبی و اخذ اقامت در امارات متحده عربی از جمله فرصت‌هایی بوده که توسط دولت این کشور برای مهاجران فراهم شده است. دبی، یکی از شهرهای پرطرفدار در امارات متحده عربی است و به‌عنوان یک مرکز تجاری بین‌المللی شناخته می‌شود.

ثبت شرکت در دبی به عنوان یک روش سریع و مقرون به صرفه برای اخذ اقامت در کشور امارات محسوب می‌شود و با خود مزایای زیادی به همراه دارد. از مزایای ویژه آن می‌توان به عدم نیاز به مدرک زبان، امکان مالکیت 100% بر روی شرکت با مجوز تجاری بدون نیاز به کفیل اماراتی، معافیت از مالیات درآمد و مالیات بر ارزش افزوده با نرخ 5% اشاره کرد.

در این راه، شما می‌توانید ویزای همراه برای همسر و فرزندان خود نیز دریافت کنید. برای انجام این فرآیند، نیاز به انجام مراحلی از جمله ثبت نام شرکت در دپارتمان توسعه اقتصادی امارات، ارائه اساسنامه، بیزینس پلن مفهومی، حداقل یک شخص حقوقی (به‌طور خاص در شرکت‌های فناوری) و در برخی موارد دو سهامدار و یک مدیر است. همچنین، افراد باید ویزای معتبر اماراتی داشته باشند و دفتر فیزیکی در دبی داشته باشند. حداقل سن برای انجام این فرآیند 18 سال است و سرمایه اولیه به نوع شرکت و اعضای آن بستگی دارد.

ثبت شرکت در دبی

در پروسه رسیدگی به پرونده های مهاجرتی وکیل مهاجرت کاملا شفاف مراحل اقدام را به موکل اعلام میکند.

وکیل مهاجرتی تمامی اقدامات حقوقی، اداری و تشریفاتی مرتبط با درخواست مهاجرت را به نمایندگی از متقاضی انجام دهد، به طوری که متقاضی نیازی به انجام هیچ اقدام اضافی نخواهد داشت.

زمینه‌های پیشرفت تجاری در دبی

دبی، شهر جذاب امارات متحده عربی، با سبک زندگی مجلل، جاذبه‌های گردشگری منحصر به فرد و اقتصاد روزافزون خود، شهرتی جهانی دارد. با محیط تجاری پررونق و مزایای مالیاتی جذاب، دبی به مقصدی محبوب برای مهاجرانی تبدیل شده که به دنبال فرصت‌های شغلی پر درآمد هستند.

اقتصاد دبی در طی سال‌ها به شدت رشد کرده و از وابستگی به صنایع نفتی به سمت یک اقتصاد متنوع‌تر حرکت کرده است. این اقتصاد به واسطه بخش‌های متعددی از جمله مالی، املاک، گردشگری و خدماتی رشد یافته است. موقعیت جغرافیایی ممتاز دبی، زیرساخت‌های پیشرفته و سیاست‌های تجاری مساعد، شرکت‌های چند ملیتی را به این شهر جلب کرده و فرصت‌های شغلی فراوانی برای مهاجران ایجاد نموده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − چهار =