وکیل مهاجرت به اروپا

وکیل مهاجرت به اروپا
آنچه خواهید خواند :

وکیل مهاجرت به اروپا و دریافت مشاوره

این روز ها خیلی ها از راه های مختلف به اروپا مهاجرت می کنند این افراد می توانند با گرفتن کمک از وکیل مهاجرت به اروپا، مناسب ترین روش مهاجرتی به کشور اروپایی مورد نظر خود را انتخاب کنند و به صورت قانونی به کشور اروپایی مد نظر خود مهاجرت کنند. داشتن یک جلسه مشاوره با یک وکیل متخصص و با تجربه برای مهاجرت به اروپا نقش بسیار مهمی داشته و در آینده کاری و تحصیلی افراد تاثیر بسزایی دارد. در راه مهاجرت مطمئنا انتخاب یک وکیل کارشناس کمک زیادی به گرفتن اقامت کشور های اروپایی خواهد کرد. کسانی که می خواهند اقامت کشور های اروپایی را دریافت کنند با مراجعه به یک گروه مهاجرتی معتبر می توانند از سریع ترین روش ویزای خود را اخذ نمایند.

 

گروه حقوقی رضا عبدالمحمد در زمینه مهاجرت به کشورهای مختلف با بهترین وکیل مهاجرت همراه شما خواهد بود.

 

مزایای وکیل مهاجرت به اروپا

 

مزایای داشتن وکیل مهاجرتی

قطعا داشتن یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در امور مهاجرت و وکیل مهاجرت به اروپا به شما کمک خواهد کرد چرا که اشخاص می توانند با داشتن یک وکیل مهاجرتی خبره و متخصص هزینه های احتمالی اخذ اقامترا تا به حد زیادی کاهش بدهند. از بهترین ویژگی های داشتن وکیل مهاجرت متخصص در حوزه به اروپا  تسریع شدن روند پرونده مهاجرتی می باشد و فرد متقاضی می تواند بدون پیش آمدن مشکلات احتمالی و گنگ شدن مراحل، کارهای مهاجرتی خود را به سرانجام رسانند. وکیل مهاجرت به اروپا با اطلاع دادن در مورد قوانین کشورهای اروپایی به افراد کمک می کند تا با دشواری احتمالی مواجه نشوند.

با توجه به این که بسیاری از متقاضیان اطلاعات کاملی در مورد قوانین کشورهای اروپایی و همچنین مراحل مهاجرتی ندارند، داشتن یک وکیل مهاجرتی تاثیر مثبتی در روند پرونده مهاجرتی آن ها خواهد داشت. وکیل مهاجرت همچنین در پر کردن فرم های حقوقی مربوط به اخذ اقامت به اشخاص متقاضی کمک می کند به همین دلیل فردی که به یک وکیل مهاجرتی مراجعه می کند با کبود زمان و همچنین مشکلات و هزینه های اضافی که احتمال دارد در طول انجام کارها پیش آید، مواجه خواهد شد. به همین دلیل خیلی از کسانی که می خواهند به کشور های اروپایی مهاجرت کنند برای تسریع در انجام امور حقوقی و پیشگیری از مشکلات به وکیل مهاجرت به اروپا مراجعه می کنند. وکیل مهاجرت به اروپا به شما کمک خواهد کرد تا راه آسانی در مهاجرت به قاره سبز داشته باشید پس انتخاب یک وکیل خوب باید اولویت شما باشد. در انتخاب باید یکسری نکات و ویژگی ها را دقت داشته باشیم، وکیل مهاجرت به اروپا می بایستی در رشته حقوق بین الملل در یک دانشگاه معتبر فارغ التحصیل شده باشد تا توانایی فعالیت در حوزه مهاجرت، گرفتن ویزای کاری و تحصیلی، اخذ پذیرش و همینطور تمامی قانون های مربوط به حقوق بین الملل به متقاضیان مشاوره حقوقی دهد. وکلایی که از کانون وکلای دادگستری پرونده وکالت دارند، می توانند در امور مهاجرت مشاوره حقوقی انجام بدهند. متقاضیان مهاجرت به کشورهای منطقه اروپایی، می بایست با مشاوره ها و راهنمایی های وکیل مهاجرتی خود، اطلاعات شخصی و تمامی مدارک خود را به نمایندگان رسمی سفارت کشور مقصد در ایران تحویل دهند. بهتر است کسانی که متقاضی مهاجرت هستند به شکل شخصی و تنها با راهنمایی وکیل پرونده مهاجرتی خود را پیگیری نمایند و این امور را به دور از اطلاع وکیل مهاجرتی انجام ندهند. به شکل کلی وکیل مهاجرت به اروپا موظف است همه اطلاعات و مدارک مورد نیاز موکل خود را به طور دقیق آماده کرده و در مرحله بعد آن ها را دقیق بررسی کند. وکیل مهاجرت به اروپا می بایستی با پیگیری های مداوم تلفنی و حضوری و دادن اطلاعات ضروری در مورد مقررات و قانون های کشور مقصد، فرآیند مهاجرت موکل خود را تسریع ببخشد.

 

مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری

در دهه گذشته اشخاص بسیاری از راه سرمایه گذاری به کشور های اروپایی مهاجرت می کنند. اتریش که کشور به نسبت ثروتمندی در اروپا می باشد توانسته مقصد افراد زیادی از این متقاضیان مهاجرت باشد و اقدام به سرمایه گذاری و اخذ اقامت این کشور می کنند. و سرمایه گذاری نیز از بهترین راه ها برای گرفتن اقامت اتریش می باشد. یک وکیل مهاجرت به اروپا با در دست داشتن اطلاعاتی به روز و کامل در رابطه با کشور اتریش، به متقاضیان این کشور اطلاع می دهد که تمامی سرمایه گذاری ها در کشور اتریش نمی تواند دلیلی برای صادر شدن مجوز اقامت دائمی در این کشور باشد و تنها یکسری از شکل های سرمایه گذاری می تواند موجب اخذ اقامت دائم اتریش شود. یک وکیل مهاجرت به اروپا با توجه به شرایط سیاسی و اقتصادی کشور اتریش، سرمایه گذاری در حوزه فن آوری و تجارت را موفق ترین مسیر برای سرمایه گذاری در اتریش می داند و ارائه مشاوره به مهاجران در این رابطه اطلاعات بسیار در مورد اخذ اقامت این کشور ارائه می دهند.
البته چون اتریش عضو چند سازمان بین المللی مثل سازمان تجارت جهانی، بانک های جهانی و همینطور سازمان توسعه اقتصادی می باشد، بهتر است سرمایه گذاران در این حوزه ها نیزسرمایه گذاری نمایند. در قوانین کشور اتریش ذکر شده است که مهاجران با هدف سرمایه گذاری و صادر شدن اقامت دائم برای آن ها به دولت اتریش کمک خواهد کرد. مشخص است که دولت اتریش از این فرایند که به پیشرفت کشور کمک بسزایی می کند استقبال فراوانی خواهد کرد. باید به یکسری نکات هم توجه داشته باشید که سرمایه گذاری در اتریش می بایست به شکل قانونی باشد و مهم تر از آن پروژه ها باید به تایید و تصویب دولت رسد. کسانی که قصد سرمایه گذاری دارند می بایستی هزینه و مبلغی که می خواهند سرمایه گذاری کنند را به شکل نقدی به دولت اتریش پرداخت کنند. حداقل هزینه مورد نیاز برای سرمایه گذاری در کشور اتریش سه میلیون یورو می باشد اما خب مشخصا هزینه های جانبی دیگری مثل ترجمه مدارک و کارشناسی و ارسال آن ها نیز وجود دارد که اگر از سوی دولت مورد قبول واقع نشود تنها همان مبلغ سه میلیون یورو از سوی دولت به فرد سرمایه گذار عودت داده خواهد شد. یکی دیگر از روش های سرمایه گذاری در کشور اتریش که امتیازات زیادی نیز از سمت کشور اتریش برای سرمایه گذاران به ارمغان می آورد، ثبت شرکت می باشد. مهمترین مزیتی که بدست می آورید کاهش مالیات است در نتیجه به صورت کلی هزینه های مالی کاهش چشمگیری خواهد کرد. حتی در اتریش قوانین شرکت های بسیار آسان بوده و مهاجران می توانند به راحتی با مقررات آن کنار آیند.

 

ویژگی های وکیل مهاجرت به اروپا

 

مهاجرت به اروپا از طریق تحصیل

آلمان از کشورهای توسعه یافته از نظر فناوری و تکنولوژی بوده و با توجه به دانشگاه های بین المللی و معتبری که دارد خیلی از کسانی که از راه تحصیل، قصد مهاجرت دارند مقصد خود را آلمان انتخاب می کنند. ادامه تحصیل در دانشگاه های دولتی کشور آلمان در مقایسه با بقیه کشورهای اروپایی برایشان مقرون به صرفه تر بوده و اگر کسانی که متقاضی اند بتوانند بورسیه تحصیلی را اخذ نمایند، می توانند حتی به شکل رایگان در برخی از دانشگاه های آلمان تحصیل کنند. متقاضیان می توانند با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به آلمان، به صورت قانونی به آلمان مهاجرت نمایند. یک وکیل مهاجرتی با شناخت قبلی و دارا بودن اطلاعات لازم در رابطه با همه دانشگاه های دولتی کشور آلمان، می تواند در انتخاب دانشگاه و رشته تحصیلی بهترین گزینه ها را پیش روی متقاضیان بگذارد. چون همانطور که گفته شد ادامه تحصیل در بیشتر دانشگاه های آلمان به صورت کامل رایگان می باشد به همین دلیل بسیاری از متقاضیان، کشور آلمان را برای مهاجرت تحصیلی انتخاب می کنند. وکیل مهاجرت خبره با بررسی دانشگاه های رایگان کشور آلمان، مهاجران را از شرایط و مقررات این دانشگاه ها مطلع می کند. پر اهمیت ترین شرایط برای دریافت ویزای تحصیلی کشور آلمان، دارا بودن مدرک زبان آلمانی است. البته اگر هم متقاضیان مدرک زبان آلمانی نداشته باشند، می توانند با در دست داشتن مدرک زبان انگلیسی نیز در دانشگاه های این کشور ادامه تحصیل دهند اما خب تنها می توانند در دانشگاه هایی که به صورت خصوصی اداره می شوند ادامه تحصیل دهند و دیگر رایگان تحصیل نمی کنند. در حقیقت می توان گفت متقاضیان فقط در صورت داشتن مدرک زبان آلمانی می توانند به صورت رایگان ادامه تحصیل دهند.

 

مهاجرت به اروپا از طریق کار

مهاجرت به اروپا از روش کار میتونه جزو سریع ترین و راحت ترین مهاجرت ها باشه و مهاجرت کاری میتونه از بهترین  تواند راه ها برای اخذ اقامت اروپا باشد. در اکثر کشورهای اروپایی، متقاضیان برای گرفتن اقامت کاری می بایست از سوی یک شرکت معتبر به دولت اروپا معرفی شوند و از این راه می توانند اقامت کاری و در ادامه اقامت دائم را اخذ نمایند. مهاجران بعد از اخذ ویزای کاری، یه کشور مقصد سفر می کنند و اقامت کاری برای آن ها صادر می شود و بعد از گذشت یه مدت معین و با پرداخت مالیات منظم، توانایی اخذ اقامت دائمی را دارا می شوند. همانطور که گفته شد اگر قصد مهاجرت از طریق ویزای کاری را به اروپا دارید باید ابتدا کشور مقصد خود را انتخاب و اقدامات لازم برای گرفتن اقامت را را آغاز کنید. در اروپا هر کشور شامل مقررات، شرایط و قوانینی به خصوصی در رابطه با ویزای کاری می باشد که متقاضیان می بایستی با برسی و تحقیق کامل اقدام به تصمیم گیری برای مهاجرت کاری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − هفده =