آنچه خواهید خواند :

وکیل مهاجرت به امریکا

وکیل مهاجرت به آمریکا
چکیده مطلب :

امروزه شمار زیادی از مردم جهان با توجه به شرایط بد حاکم در کشور خودشان مانند اقتصادی ، سیاسی ، جنگ و غیره اقدام به مهاجرت میکنند.آمریکا از محبوبترین کشور ها برای مهاجران می باشد. ایالات متحده آمریکا به موجب داشتن شرایط مناسباقتصادی ، رفاه ،حقوق و غیره تبدیل به مقصد اکثر مهاجران شده است.در این صفحه ما قصد داریم ابتدا یه آشناییت مختصر در رابطه با کشور آمریکا سپس روش ها و راه های مهاجرت به این کشور رو برای شما عزیزان بیان کنیم.

حتما برای کسب اطلاعات دقیق تر و دریافت بهترین مشاوره ها با گروه حقوقی رضا عبدالمحمد تماس حاصل فرمایید. گروه حقوقی رضا عبدالمحمد همراه شما در ضمینه مهاجرت با بهترین وکیل مهاجرت به امریکا خواهد بود گروه حقوقی رضا عبدالمحمد(وکیل پایه یک دادگستری) متخصص در ضمینه مهاجرت با بهترین وکیل مهاجرت به امریکا همراه شما خواهد بود. کشور ایالات متحده آمریکا((United States of America واقع در قاره آمریکای شمالی می باشد.آمریکا از 50 ایالت تشکیل شده است و از نظر تعداد جمعیت در جهان در رتبه سوم قرار دارد.

پر جمعیت ترین شهر این کشور نیویورک (New York)است و واشنگتن دی سی(Washington, DC) پایتخت آمریکا می باشد.برای مهاجرت و یا سفر به این کشور باید ویزا یا اقامت آمریکا را اخذ کنید.برای گرفتن ویزای آمریکا باید اول به شکل آنلاین از سفارت وقت بگیرید و به دلیل اینکه سفارت آمریکا در ایران فعالیت نمی کنند می بایست به یکی از کشور های همسایه مراجعه کنید.به دلیل وجود متقاضی های زیاد برای گرفتن ویزای این کشور وقت های سفارت آمریکا معمولا تا چندین ماه بعد پر می باشد.اما گروه حقوقی رضا عبدالمحمد میتواند در این زمینه به شما کمک کند تا زودترین زمان ممکن را برای انجام اموری همچون مصاحبه و یا ارائه مدارک و غیره برای شما رزرو بکند. با ما تماس بگیرید.

جدیدا به دلیل مهاجرت مردم به این کشور قوانین سختگیرانه تری اعمال کرده اند در این راه یک وکیل مهاجرت به امریکا به شما کمک بسیاری خواهد کرد.
گفتنی است که این موج مهاجرت به آمریکا از گذشته های دور آغاز شده است.طبق یک آمار حدودی تقرییبا نزدیک به 50 میلیون از مردم جهان به این کشور مهاجرت کرده اند.نخستین مهاجرت ها از قرن هفدهم میلادی در اروپا به سمت آمریکا شروع شد.ایلات متحده اصلی ترین مقصد مهاجرت مردم در تاریخ بوده.نکته جالب این می باشد که اساس جمعیت این کشور را مهاجران و فرزندانشان تشکیل داده اند و بومیان آمریکا یه درصد اندکی از جمعیت این کشور هستند.کارشناسان بر این باور هستند که همین موج مهاجرت به سمت این کشور دلیل عمده پیشرفت از نظر اجتماعی ، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی می باشد.

البته این امر که متقاضیان زیادی برای مهاجرت به آمریکا وجود دارد باعث پیش آمدن یسری مشکلات مانند افزایش نرخ بیکاری ،جرم و جنایت،کمرنگ شدن انسجام ملی و غیره باعث شده تا ایالت متحده قوانین سختگیرانه ای برای مهاجران نسبت به گذشته در نظر بگیرد.همین مهاجرت ها باعث رشد اقتصادی عظیم این کشور شده است و برخی از کارشناسان این نظر را نیز دارند که احتمال وقوع جرم و جنایت از سمت مهاجران بسیار کم می باشد.همانطور که احتمالا به گوشتان باید رسیده باشد مهاجرت برای ایرانیان به مقصد آمریکا از هر زمان دیگری سخت تر شده.اما گروه حقوقی رضا عبدالمحمد در این مسیر مشکل همراه شما عزیزان خواهد بود. در واقع تحصیل در آمریکا بهترین و اصولی ترین راه مهاجرت به آمریکا می باشد.

شما می‌توانید ضمن تحصیل در آمریکا به صورت نیمه وقت کار کنید و تجربه کار در آمریکا را به دست آورید، پس از فارغ التحصیلی نیز به شما یکسال اجازه کار در آمریکا داده می‌شود. پس از یکسال کار می‌توانید تقاضای ویزای H- 1B را داده و به این شکل پروسه تبدیل ویزای تحصیلی به ویزای کار آمریکا را به انجام برسانید. بعد از آن پس از پنج سال می‌توانید درخواست اقامت دائم و دریافت گرین کارت آمریکا را بدهید. به این ترتیب دانشجویان می‌توانند به صورت اصولی وارد بازار کار آمریکا شوند. این شیوه مهاجرت به آمریکا برای عموم افراد قابل استفاده می باشد و بستگی به شانس یا داشتن اقوام در آمریکا ندارد؛ حتی در زمان ممنوعیت های ترامپ نیز ویزاهای تحصیلی به راحتی برای ایرانیان صادر می‌شدند.در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ویزای تحصیلی آمریکا ، هزینه تحصیل در آمریکا و نحوه اخذ ویزای دانشجویی می توانید با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید. گروه حقوقی رضا عبدالمحمد دارای تجربه و سابقه ای درخشان در زمینه اخذ پذیرش تحصیلی از آمریکا و اخذ ویزای تحصیلی آمریکا می باشد .

  •  مهاجرت تحصیلی
  • مهاجرت کاری
  • مهاجرت از طریق ازدواج
  •  مهاجرت از طریق تولد
  • پناهندگی
  •  مهاجرت نخبگان
  •  مهاجرت سرمایه‌گذاری
  •  مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری
  • مهاجرت به آمریکا از طریق ویزای خانوادگی
  • وکیل مهاجرت به امریکا در این راه به شما کمکم خواهد کرد.

مهاجرت به آمریکا از طریق کار

از راحترین و بهترین راه های برای مهاجرت به آمریکا از طریق گرفتن ویزای کاری می باشد.یافتن یک پیشنهاد کاری مطمعن و مناسب میتواند راه خوبی برای اخذ ویزا آمریکا باشد.اما به این نکته نیز توجه داشته باشید که پیدا کردن شغل و همینطور کسب رضایت کارفرما در این کشور کار بسیار دشواری می باشد و به صورت خلاصه برای اخذ ویزای کاری شما نیاز به حداقل مدرک تحصیلی لیسانس با معدل بالا ، از دانشگاه قابل قبول و همینطور داشتن یک تخصص و مهارت خاص دارید.البته باید مدارک اثبات تخصص خود را نیز ارائه کنید.اشخاصی که این شرایط را دارا می باشند میتوانند برای مهاجرت به آمریکا اقدام بکنند. مشخصا پیدا کردن شغل مناسبدر آمریکا کار ساده ای نبوده اما شما میتوانید با مراجعه به وکیل کارشناس مهاجرت آمریکا این مسیر را آسانتر کنید.

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق سرمایه گذاری

مطمعنا سرمایه گذاری در کشوری که به عنوان برترین اقتصاد دنیا شناخته می شود ، موجب برخورداری از منافع بسیار زیاد و پیشرفتبرای سرمایه گذاران این کشور خواهد شد.یکی دیگر روش های اخذ اقامت آمریکا سرمایه گذاری در این کشور می باشد.حتما توجه داشته باشید که سرمایه گذاری نیاز دانش و تخصص خاص خود دارد و با سرمایه گذاری نادرست شاید حتی بتوانید اقامت آمریکا را اخذ کنید ولی در آینده سرمایه خود را از دست خواهید داد ، برای جلوگیری از پیش آمدن این مشکلات جبران ناپذیر حتما با مشاور های ما تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق ازدواج

از دیگر راه های اخذ اقامت آمریکا ،ازدواج با شخصی است که دارای گرین کارت یا اقامت آمریکا می باشد.این روش به این شکل می باشد که فرد دارنده اقامت آمریکا برای شما دعوتنامه ارسال میکند و شما به سبب این دعوتنامه میتوانید ویزای ورود به این کشور را اخذ کنید.پس از سفر به کشور آمریکا در آنجا ازدواج میکنید سپس اقامت این کشور را دریافت میکنید. وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری حتما تا به حال لاتاری به گوشتان خورده است، لاتاری یک سیستم قرعه کشی می باشد که هر ساله در حدود 55 هزار نفر از تمام دنیا در آن انتخاب می شوند که اشخاص منتخب مجوز اقامت آمریکا را دریافت خواهند کرد.به شما پیشنهاد میکنیم برای شرکت در لاتاری حتما از وکیل مهاجرت کارشناس کمک بگیرید تا با آگاهی و شناخت مناسب فرم ها را پر کنید و پس از قبولیدر این قرعه کشی ، انجام امور را بر عهده او بگذارید.

وکیل مهاجرت به آمریکا از طریق لاتاری

حتما تا به حال لاتاری به گوشتان خورده است، لاتاری یک سیستم قرعه کشی می باشد که هر ساله در حدود 55 هزار نفر از تمام دنیا در آن انتخاب می شوند که اشخاص منتخب مجوز اقامت آمریکا را دریافت خواهند کرد.به شما پیشنهاد میکنیم برای شرکت در لاتاری حتما از وکیل مهاجرت کارشناس کمک بگیرید تا با آگاهی و شناخت مناسب فرم ها را پر کنید و پس از قبولی در این قرعه کشی ، انجام امور را بر عهده او بگذارید. ⇐09121574297
⇐09121574297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 4 =