خدمات حقوقی بورس 

خدمات حقوقی بورس

خدمات حقوقی بورس چیست؟

خدمات حقوقی بورس به دلیل ارائه سری خدماتی که در زمینه دعاوی مربوط به بورس است، متشکل از دعاوی مرتبط با تخلفات کارگزاران، جرم های بازار اوراق بهادار، تخلفات انضباتی شرکت ها و … شکل گرفته است. از دلایل آن هم می توان به نداشتن آشنایی با قوانین موجود در کاربران این زمینه و همچنین ترکیب شدن مسائل کیفری، حقوقی و مسائل مالی بایکدیگر اشاره کرد.

از این رو افرادی که آشنایی کامل به این زمینه نداشته باشند در این راه با مشکلاتی دشوار مواجه می شوند که در این صورت کمک و بهرمندی از یک وکیل متخصص درباره مسائل دعاوی بورس بسیار مفید خواهد بود. گروه حقوقی رضا عبدالمحمد در دعاوی بورسی با بهترین وکیل بورس در کنار شما بوده و همچنین آماده ارائه تمامی خدمات حقوقی بورس می باشد.

 

خدمات حقوقی بورس که توسط وکیل بورس ارائه می شوند شامل چه مواردی می باشند؟

  • ارائه خدمات حقوقی به افراد حقیقی: وکالت در راستای پیگیری دعاوی کیفری و حقوقی و همچنین وکالت در جرایم بورسی و تخلفات کارگزاران.
  • ارائه خدمات حقوقی به شرکت های کارگزاری: تنظیم قرارداد وکالت نامه خرید و فروش سهام های بسته و تنظیم قرارداد های تهاتر تنظیم قرارداد های اعتباری.
  • ارائه مشاوره حقوقی به شرکت های سبد گردانی: مشاوره حقوقی دعاوی صاحبان سهام علیه شرکت های سبدگردانی، تخلفات شرکت های سبدگردانی، تاسیس شرکت سبدگردانی، آیین نامه ها، اساس نامه ها و دعاوی مطالبات شرکت ها از صاحبان سهام.
  • ارائه خدمات حقوقی به شرکت های سهامی عام و خاص: مشاوره حقوقی در راستای جذب شرکت های سهامی عام به فرابورس ایران و همچنین مشاوره حقوقی در راستای جذب شرکت های سهامی عام به بازار سرمایه.
  • ارائه مشاوره حقوقی به تمامی فعالان بازار های سرمایه: ارائه خدمات مشاوره قراردادی، تنظیم قرارداد و مشاوره در قرارداد ها.

 

گروه حقوقی عبدالمحمد با در اختیار داشتن وکلای مجرب و متخصص در زمینه مسائل حقوقی بورس آماده ارائه خدمات حقوقی بورس و همکاری و مشاوره حرفه ای و تخصصی به تمامی سرمایه گذاران (حقیقی و حقوقی)، شرکت ها، نهاد های مالی و … و همچنین پذیرفتن پرونده های اختلافات، جرایم بورسی، میانجی گری در قرارداد ها و … می باشد.

جدیدترین مقالات

مشاوره و درخواست رزور وقت حضوری

بهترین خدمات وکالت در تهران

اگر سوالی داری از طریق کادر زیر از مجموعه ما بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 14 =

مشاوره رایگان مشاوره رایگان از طریق واتس اپ