آنچه خواهید خواند :

مهاجرت به فرانسه

مهاجرت به فرانسه
چکیده مطلب :

مهاجرت به فرانسه از طریق کار کسانی که قصد مهاجرت به فرانسه را از روش کاری دارند لازم می باشد بدانند که، متقاضیان می بایستی از یک کارفرمای معتبر دعوت نامه دریافت کنند. کارفرما درشرایطی می‌ تواند به یک شخص بین المللی دعوت نامه بدهد که در ابتدا شغل یا کار مورد نظر را به مدت سه ماه در خود فرانسه آگهی کند و اگر که شخص مناسبی یافت نشد، برای کار مورد نظر می بایستی کار را مجددا به مدت ۳ ماه در اتحادیه اروپا آگهی بکند و دوباره اگر که شخص مناسبی پیدا نشد حال کارفرما می تواند به یک شخص بین المللی دعوت نامه ارسال کند.کسی خواستار دریافت دعوتنامه کاری است می تواند از طریق این دعوتنامه وارد کشور فرانسه شده پس از گذشتن ۵ سال می تواند برای اقامت دائم و بعد از آن تابعیت این کشور اقدام بکند.

دارا بودن مدرک و تسلط کافی بر زبان فرانسوی و اخذ دعوت نامه کاری از یک کارفرمای معتبر از مهم ترین شرایط برای کار در کشور فرانسه است. از شرایط مهم دیگری که برای کار در این کشور می بایستی توجه شود؛ برخورداری از شرایط سنی، سوابق تحصیلی و مدرک تحصیلی ، دارا بودن سابقه کار و غیره می باشد. در حالتی که شما از این شرایط در وضعیت مطلوبی برخوردارید، ویزای کار فرانسه بهترین راه مهاجرت به فرانسه برای شما است و در این روش هزینه مهاجرت به فرانسه به حداقلخواهد رسید. گروه حقوقی رضا عبدالمحمد همراه شما در تمامی ضمینه های مهاجرتی با بهترین وکیل مهاجرت خواهد بود همچنین برای اطلاعات بیشتر در مورد مهاجرت به اروپا از ما بپرسید کسانی که قصد مهاجرت به فرانسه از روش کاری را دارند و خواستار اخذ Blue Card می باشند می بایستی بدانند که برای دریافت بلوکارت، دارا بودن مدرک زبان و همینطور مدرک فوق لیسانس و یا بالاتر برای دریافت کار و شغلی حرفه ای الزامی می باشد.

رسیدن به حقوق ۵۳ هزار یورو سالانه از دیگر امور لازم الجرا می باشد. شرایط دیگری نظیر مدرک زبان و غیره که در بالا ذکر شده است نیزحتما باید مورد توجه قرار گیرد. خیلی از متقاضیان هر ساله تمایل زیادی به مهاجرت به فرانسه از راه سرمایه گذاری و ثبت شرکت نشان می دهند. کشور فرانسه به دلیل داشتن استانداردهای سرمایه‌گذاری مناسب مثل ریسک پایین در سرمایه گذاری و رشد اقتصادی مثبت، مورد توجه همه سرمایه گذاران در جهان قرار گرفته می باشد. راه های ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه در ادامه به شکل تیتر وار بیان شده می باشد.

ثبت شرکت در فرانسه

شخص می تواند با ثبت شرکت با مسئولیت محدود به سرمایه گذاری در این کشور مشغول بشود .در این نوع ثبت شرکت به وجود دو نفر سهامدار نیاز است هرچند که شخص می تواند به صورت انفرادی نیز شرکت خود را ثبت کند .نکته حائز اهمیت در باب ثبت شرکت فرانسه این می باشد که سرمایه خاصی برای این نوع شرکت در نظر گرفته نشده است و سرمایه مورد نظر با توجه به بیزنس پلنی که ارائه می دهید تعیین خواهد شد ، ارائه طرح تجاری یا همان بیزینس پلن برای کسانیکه تمایل به ثبت شرکت دارند الزامی است؛ الزام به ارائه بیزنس پلن را می توان از نکات منفی مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت دانست، زیرا که ارائه یک طرح تجاری مورد تایید دولت فرانسه، نیازمند دانش کامل از وضعیت بازار در فرانسه می باشد و برایخیلی از کسانی که در کشور فرانسه زندگی نکرده اند نمی تواند کارآسانی باشد.

خود حمایتی فرانسه

یکدیگر از راه های اخذ اقامت فرانسه اقامت تمکن مالی می باشد. مهاجرت از این طریق مناسب کسانی است که از تمکن مالی برخوردار می باشند. اشخاص از این راه می‌توانند، خیلی از امکانات این کشور مانند اخذ اقامت بلند مدت و دائم، داشتن گواهینامه و حق رانندگی، دریافت وام از بانک های کشور و سفر به کشورهای عضو شینگن را برای خود دریافت کنند ؛ ولی شرط مهم و اصلی در این روند اثبات تمکن مالی و همچنین اثبات توانایی زندگی در فرانسه بدون نیاز به کسب و کار در این کشور می باشد. در ابتدا به متقاضیان اقامت یک ساله داده می شود که این اقامت سال به سال به درخواست تمدید خواهد شد. بعد از سپری شدن ۵ سال، شخص می تواند برای اخذ اقامت ۱۰ ساله یا اقامت دائم اقدام بکند. تحصیل در فرانسه همیشه متقاضیان فراوانی داشته است زیرا می توانند به محیط آموزشی بهتر، سطح علمی بالاتر و شرایط ایده آل زندگی دست یابند. مقاطع تحصیل در فرانسه به سه گروه تقسیم می شود، که چگونگی پذیرش در آن ها در ادامه به صورت مختصر برای شما عزیزان بیان کردیم.

تحصیل در فرانسه در مقطع لیسانس

شرایطی که به جهت مهاجرت تحصیلی به فرانسه در مقاطع لیسانس لازم است به اختصار برای متقاضیان مهاجرت به فرانسه ازروش تحصیل گفته شده می باشدا.
دارا بودن مدرک ۱۲ ساله دیپلم مبنی بر تحصیل در مقطع دبستان، متوسطه اول و متوسطه دوم داشتن مدرک زبان B2 فرانسه در این حالت دانشجویان بین المللی تحصیل در فرانسه در مقطع کارشناسی مجوز کار به مدت ۲۰ ساعت در هفته را برای کسب در آمد جهت گذراندن زندگی خود خواهند داشت. ااین نکته نیز قابل ذکر است که امکان مهاجرت به فرانسه از راه زبان نیز ممکن است و متقاضیان می توانند برای رسیدن به سطح مطلوب B2 در دوره های زبان در فرانسه پذیرش اخذ کنند.

تحصیل در فرانسه در مقطع فوق لیسانس

به جهت تحصیل در مقطع فوق لیسانس در کشور فرانسه دارا بودن مدرک لیسانس الزامی است دانشجویان در این مقطع می توانند زبان تحصیلی خود را انتخاب کنند یعنی از بین دو زبان فرانسوی و انگلیسی حق انتخاب خواهند داشت. دانشجویانی که قصد مهاجرت به فرانسه از روش تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد را دارند حتما توجه داشته باشندکه می‌توانند ۲۰ ساعت در هفته به کار مشغول بشوند.

تحصیل در فرانسه در مقطع دکتری

کسانی که قصد مهاجرت از طریق تحصیل دکترا در فرانسه دارند،حتما توجه داشته باشند که برای تحصیل در مقطع دکتری متقاضی می بایستی یک تاییدیه از استاد راهنما یا سوپروایزر اخذ کند. برای جلب نظر اساتید شما بایستی بتوانید رزومه علمی قوی تسلیم کنید. این نکته نیز قابل ذکر است که دانشجویان بین المللی مقطع دکترا مجاز به ۴۰ ساعت کار در هفته خواهند بود.

مهاجرت به فرانسه از طریق دوره زبان

نکته مثبت این روش این است که دانشجویانی که مایل به ادامه تحصیل در کشور فرانسه می باشند می توانند با گذراندن مراحلی از تحصیل رایگان در این کشور بهره مند بشوند .دانشجویان و یا کسانی که قصد مهاجرت دارند با شرکت در دوره زبان فرانسه قبل از ورود به دانشگاه ها می توانند با آموختن زبان فرانسوی تحصیل خود را در این کشور را به شکل رایگان ادامه دهند. هزینه این کلاس ها تنها ۸-۷ هزار یورو است اما در ازای آن تحصیل شما به زبان فرانسوی و رایگان بدل خواهد شد. از دیگرنکات مثبت این روش مهاجرت به فرانسه این می باشد که برخلاف کشورهای دیگر، دانشجویانی که نیت ورود به رشته های پزشکی را دارند نیازی نیست حتما در آزمون ورودی شرکت بکنند. ⇐09121574297
⇐09121574297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 6 =