مهاجرت به هند

مهاجرت به هند
آنچه خواهید خواند :

مهاجرت به هند از چندین راه امکان پذیر هست و متقاضیان به منظور آشنایی با راه های مهاجرت به هند ، قادر میباشند در این مقاله پاسخ برخی سوالات خود را دریافت کنند و در صورت نیاز میتوانند با گروه حقوقی رضاعبدالمحمد نیز ارتباط برقرار کنند تا با وکیل محاجرتی مجرب مشاوره داشته باشند .

کشور هند

بر اساس آخرین آماری که از جمعیت کشور هند دریافت شده است ، کشور هند بیش از یک میلیون نفر جمعیت را در سراسر خود قرار داده است و به عنوان دومین کشور پرجمعیت در جهان نامیده میشود . پایتخت این کشور دهلی نو نام دارد و علاوه بر دهلی نو ، شهرهایی همانند بمبئی ، کلکته ، دهلی و … از شهر های با اهمیت این کشور به حساب می ایند . هزینه زندگی در هند سطح خیلی پایینی دارد . در اصل مردم هند به عنوان افراد تدافعی شناخته میشوند و دلیل این که این عنوان را برای مردم هند در نظر گرفته اند به دلیل این است که مردم هند با افراد خارجی و غیر هندی برخوردی ناشایست و تدافعی خواهند داشت . گروه حقوقی رضا عبدالمحمد </a href = “”> همراه شما در ضمینه مهاجرت با بهترین وکیل مهاجرت خواهد بود از سوی دیگر به دلیل فسادی که در اقتصاد و سیاست و حوضه سرمایه گذاری و کسب و کار این کشور دیده میشود ، نیروی کار خارجی خطرات مهاجرت کاری در هند را قبول نمیکنند . البته افراد متقاضی تحصیل در هند ، در میان متقاضیان خارجی بیشتر دیده خواهد شد .
زبان رسمی و ملی این کشور ، هندی است و اضافه بر زبان هندی ، زبان انگلیسی هم از جمله زبان های رسمی این کشور محسوب میشود و بیش از 90% مردم این کشور ، به زبان انگلیسی صحبت میکنند . واحد پولی که مردم در کشور هند از ان استفاده میکنند ، روپیه ی هند نام دارد .
بر اساس قانونی که در هند موجود است ، افرادی که در هند زندگی میکنند و دارای درآمد 25000 روپیه یا کمتر هستند ، الزامی به پرداخت مالیات ندارند اما چنانچه بیش از 25000 روپیه درآمد دارند ، اداره مالیات هند ، درصدی را به منظور پرداخت مالیات از درآمدشان تعیین خواهد کرد . برای مهاجرت به هند از طریق ویزای تحصیلی دانشجویی  مطلب زیر را مطالعه فرمایید همانگونه که در بالا ذکر کردیم برای مهاجرت به هند راه های مختلفی وجود دارد ، که یک به یک انها را برایتان شرح میدهیم .

• مهاجرت به هند از روش تحصیل
• مهاجرت به هند از روش کار
• مهاجرت به هند از روش ازدواج
• مهاجرت به هند از روش سرمایه گذاری و یا ثبت کردن شرکت
• مهاجرت به هند از روش پناهندگی
• از روش تولد و یا دریافت تابعیت هندی
یکی از راه های مهاجرت به هند از روش تحصیل است و با اطمینان میشود گفت که از با امنیت ترین و کم هزینه ترین راه ها به منظور مهاجرت به هند به حساب می اید . نظام آموزشی در هند ، پس از آمریکا و چین ، بهترین نظام آموزشی و روش تحصیلی در نظر گرفته شده است . بر اساس قانون اساسی هند ، تحصیل در هند برای دانش آموزان میان 6 تا 14 سال ، امری اجباری و رایگان است .
به شکل کلی تعداد متقاضیانی که تحصیل در هند را انتخاب میکنند بسیار کمتر از متقاضیانی می باشند که هند را برای تحصیل در کشورهای اروپایی ، ترک خواهند کرد . اما به شکل کلی دریافت ویزای تحصیلی کشور هند ، بیشتر از دریافت دیگر ویزاها برای هند ، مورد توجه قرار گرفته است .
مهاجرت به هند از روش کار از دیگر راه های مهاجرت به هند روش کار است و متقاضیان با دریافت دعوت نامه کاری رسمی ودریافت ویزای کاری کشور هند و پرداخت به موقع مالیات قادر هستند برای دریافت اقامت هند اقدام کنند .
به شکل کلی کار در هند به عنوان یک نیروی خارجی یا سرمایه گذاری در هند یا ایجاد کسب و کار در هند ، برای متقاضیان خارجی سایر کشورهای آسیایی ، خطرات بسیار زیادی خواهد داشت .
کردم کشور هند در برابر نیروی کار خارجی حالت تدافعی خواهند داشت و واکنش بسیار تند و نامناسبی نشان میدهند .
و به شکل کلی به دلیل وجود فساد در قسمت اقتصادی و سرمایه گذاری و کسب و کار ، مهاجرت به کشور هند از روش کار توصیه نخواهد شد .
اما در کل موقعیت های شغلی در هند اکثرا در بخش های اداری و مراکز آموزشی و دانشگاه ها میباشد و متقاضیان با ارسال انلاین و اینترنتی مدارک کاریابی در هند از سوی موسسات کاریابی در هند ، قادر هستند در جهت پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب در این کشور اقدام کنند .
ویزای کاری در کشور هند در ابتدا به صورت چهار ماهه صادر خواهد شد و پس از مهاجرت به هند و طی مدت زمان کاری و با پیروی از آداب و رسوم هند و قوانین موجود در کشور هند ، متقاضیان قادر هستند برای تمدید اقامت در هند اقدام کنند . ⇐09121574297
⇐09121574297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =