مهاجرت به هند

مهاجرت به هند

مهاجرت به هند از چندین راه امکان پذیر هست و متقاضیان به منظور آشنایی با راه های مهاجرت به هند ، قادر میباشند در این مقاله پاسخ برخی سوالات خود را دریافت کنند و در صورت نیاز میتوانند با گروه حقوقی رضاعبدالمحمد نیز ارتباط برقرار کنند تا با وکیل محاجرتی مجرب مشاوره داشته باشند .

کشور هند

بر اساس آخرین آماری که از جمعیت کشور هند دریافت شده است ، کشور هند بیش از یک میلیون نفر جمعیت را در سراسر خود قرار داده است و به عنوان دومین کشور پرجمعیت در جهان نامیده میشود . پایتخت این کشور دهلی نو نام دارد و علاوه بر دهلی نو ، شهرهایی همانند بمبئی ، کلکته ، دهلی و … از شهر های با اهمیت این کشور به حساب می ایند . هزینه زندگی در هند سطح خیلی پایینی دارد . در اصل مردم هند به عنوان افراد تدافعی شناخته میشوند و دلیل این که این عنوان را برای مردم هند در نظر گرفته اند به دلیل این است که مردم هند با افراد خارجی و غیر هندی برخوردی ناشایست و تدافعی خواهند داشت . گروه حقوقی رضا عبدالمحمد </a href = “”> همراه شما در ضمینه مهاجرت با بهترین وکیل مهاجرت خواهد بود از سوی دیگر به دلیل فسادی که در اقتصاد و سیاست و حوضه سرمایه گذاری و کسب و کار این کشور دیده میشود ، نیروی کار خارجی خطرات مهاجرت کاری در هند را قبول نمیکنند . البته افراد متقاضی تحصیل در هند ، در میان متقاضیان خارجی بیشتر دیده خواهد شد .
زبان رسمی و ملی این کشور ، هندی است و اضافه بر زبان هندی ، زبان انگلیسی هم از جمله زبان های رسمی این کشور محسوب میشود و بیش از 90% مردم این کشور ، به زبان انگلیسی صحبت میکنند . واحد پولی که مردم در کشور هند از ان استفاده میکنند ، روپیه ی هند نام دارد .
بر اساس قانونی که در هند موجود است ، افرادی که در هند زندگی میکنند و دارای درآمد 25000 روپیه یا کمتر هستند ، الزامی به پرداخت مالیات ندارند اما چنانچه بیش از 25000 روپیه درآمد دارند ، اداره مالیات هند ، درصدی را به منظور پرداخت مالیات از درآمدشان تعیین خواهد کرد . برای مهاجرت به هند از طریق ویزای تحصیلی دانشجویی  مطلب زیر را مطالعه فرمایید همانگونه که در بالا ذکر کردیم برای مهاجرت به هند راه های مختلفی وجود دارد ، که یک به یک انها را برایتان شرح میدهیم .

• مهاجرت به هند از روش تحصیل
• مهاجرت به هند از روش کار
• مهاجرت به هند از روش ازدواج
• مهاجرت به هند از روش سرمایه گذاری و یا ثبت کردن شرکت
• مهاجرت به هند از روش پناهندگی
• از روش تولد و یا دریافت تابعیت هندی
یکی از راه های مهاجرت به هند از روش تحصیل است و با اطمینان میشود گفت که از با امنیت ترین و کم هزینه ترین راه ها به منظور مهاجرت به هند به حساب می اید . نظام آموزشی در هند ، پس از آمریکا و چین ، بهترین نظام آموزشی و روش تحصیلی در نظر گرفته شده است . بر اساس قانون اساسی هند ، تحصیل در هند برای دانش آموزان میان 6 تا 14 سال ، امری اجباری و رایگان است .
به شکل کلی تعداد متقاضیانی که تحصیل در هند را انتخاب میکنند بسیار کمتر از متقاضیانی می باشند که هند را برای تحصیل در کشورهای اروپایی ، ترک خواهند کرد . اما به شکل کلی دریافت ویزای تحصیلی کشور هند ، بیشتر از دریافت دیگر ویزاها برای هند ، مورد توجه قرار گرفته است .
مهاجرت به هند از روش کار از دیگر راه های مهاجرت به هند روش کار است و متقاضیان با دریافت دعوت نامه کاری رسمی ودریافت ویزای کاری کشور هند و پرداخت به موقع مالیات قادر هستند برای دریافت اقامت هند اقدام کنند .
به شکل کلی کار در هند به عنوان یک نیروی خارجی یا سرمایه گذاری در هند یا ایجاد کسب و کار در هند ، برای متقاضیان خارجی سایر کشورهای آسیایی ، خطرات بسیار زیادی خواهد داشت .
کردم کشور هند در برابر نیروی کار خارجی حالت تدافعی خواهند داشت و واکنش بسیار تند و نامناسبی نشان میدهند .
و به شکل کلی به دلیل وجود فساد در قسمت اقتصادی و سرمایه گذاری و کسب و کار ، مهاجرت به کشور هند از روش کار توصیه نخواهد شد .
اما در کل موقعیت های شغلی در هند اکثرا در بخش های اداری و مراکز آموزشی و دانشگاه ها میباشد و متقاضیان با ارسال انلاین و اینترنتی مدارک کاریابی در هند از سوی موسسات کاریابی در هند ، قادر هستند در جهت پیدا کردن موقعیت شغلی مناسب در این کشور اقدام کنند .
ویزای کاری در کشور هند در ابتدا به صورت چهار ماهه صادر خواهد شد و پس از مهاجرت به هند و طی مدت زمان کاری و با پیروی از آداب و رسوم هند و قوانین موجود در کشور هند ، متقاضیان قادر هستند برای تمدید اقامت در هند اقدام کنند . ⇐09121574297
⇐09121574297

جدیدترین مقالات

مشاوره و درخواست رزور وقت حضوری

بهترین خدمات وکالت در تهران

اگر سوالی داری از طریق کادر زیر از مجموعه ما بپرس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 15 =

مشاوره رایگان مشاوره رایگان از طریق واتس اپ