آنچه خواهید خواند :

مهاجرت به انگلیس

مهاجرت به انگلیس

کشور انگلستان به عنوان یکی از کشورهای پیشرفته و موفق از منظر اقتصادی به حساب می اید . افرادی که قصد ماجرت به کشور انگلیس را دارند قادر هستند از روش های مختلفی از جمله تحصیلی ، سرمایه گذاری ،کاری ، خرید ملک و یا ثبت شرکت اقدام به دریافت ویزای این کشور بکنند . افراد متقاضی قادر هستند با مراجعه به وکیل مهاجرت به انگلیس ، به شکل قانونی و با انتخاب مناسب ترین روش مهاجرتیاقدام به مهاجرت به این کشور بکنند . گروه حقوقی رضا عبدالمحمد با در اختیار داشتن وکیل مهاجرتی مجرب و با دانش اماده ارائه مشاوره به افراد متقاضی در این زمینه میباشد . گروه حقوقی رضا عبدالمحمد همراه شما در تمامی دعاوی و مشکلاتمهاجرت به اروپا با بهترین وکیل مهاجرت خواهد بود کشور انگلستان یکی از با اهمیت ترین کشور‌های اروپایی به شمار میرود که از نظر رفاهی و شرایط اقتصادی و کاری دارای وضعیت بسیار خوبی میباشد ؛ به همین دلیل یکی از مقاصد محبوب به منظور مهاجرت محسوب میشود .
روش‌های متفاوتی برای مهاجرت به انگلستان موجود است که شما قادر هستید با توجه به شرایط و امکاناتی خودتان از آن‌ها بهره بگیرید . استفاده از وکیل مهاجرت به انگلیس به شما این قابلیت را میدهد که با توجه به شرایطی که دارید مناسب ترین راه را انتخاب بکنید .
امکان دارد این سوال برای‌ شما پیش بیاید که برای مهاجرت به انگلیس چه میزان پول لازم میباشد و هزینه وکیل مهاجرت چه مقدار است ؟ پاسخ این سوال تا حد زیادی به روش انتخابی شما به منظور اخذ ویزا بستگی خواهد داشت . شما می‌توانید از روش مهاجرت کاری ، سرمایه‌گذاری ، ازدواج و تحصیلی و درخواست پناهندگی ویزای انگلستان را دریافت کنید .
به نتیجه رسیدن هر کدام از این موارد نیاز‌مند صرف زمان و هزینه‌های متفاوتی خواهد بود اما در صورتی که یک وکیل متخصص برای مهاجرت به انگلستان در کنارتان باشد ؛ قادر هستید که بهترین روش را به منظور مهاجرت انتخاب بکنید . روش‌های متفاوتی برای مهاجرت به این کشور و کسب ویزای انگلستان وجود خواهد داشت . استفاده از وکیل مهاجرت در لندن یا تهران این امکان را به شما میدهد که در گام اول ، مناسب ترین روش را انتخاب کنید و در گام بعدی در کوتاه ترین زمان ممکن نتیجه مطلوب را در پرونده تان بگیرید .
استفاده از وکیل مهاجرت انگلستان مزایای متفاوتی برایتان به همراه دارد و شانس شما را به منظور مهاجرت به این کشور افزایش خواهد داد . حضور وکیل برای ویزای انگلستان سبب صرفه‌جویی در زمان شما شده و در کوتاه ترین زمان می‌توانید به نتیجه مطلوب خود برسید .
وکیل مهاجرت انگلستان قادر است با توجه به شرایط هر متقاضی ، مناسب ترین روش را برای مهاجرت پیشنهاد بدهد . وکلای مهاجرت به انگلستان می‌توانند به شکل مداوم پرونده‌ها را مورد پیگیری قرار دهند . با استفاده از وکیل مهاجرت شما قادر میباشید اطلاعات قابل اعتماد و درستی در رابطه با شرایط کاری ، اجتماعی و رفاهی ، سیاسی و…انگلستان دریافت بکنید .
یک وکیل مهاجرت با توجه به تجربه‌ای که در این رابطه کسب کرده است ، می‌تواند مشکلات و موانع در سر راه نتیجه گیری پرونده شما را شناسایی و آن‌ها را مرتفع سازد . یکی از حائز اهمیت ترین وظایف اصلی وکیل مهاجرت به انگلیس ، از بین بردن مشکلات مهاجرت برای متقاضیان و همینطور ارائه مناسب ترین روش مهاجرتی به افراد محسوب میشود . از آن جایی که قوانین مهاجرت به کشورهای متفاوت از جمله کشور انگلیس هر از چند گاهی شامل تغییراتی می شود ، داشتن اطلاعات کافی و به روز از این قوانین در پروسه اخذ ویزا و دریافت اقامت تاثیر فراوانی خواهد گذاشت .وکیل مهاجرت به انگلیس به دلیل داشتن اطلاعات کافی در رابطه با قوانین کشور انگلیس ، سبب می شود پرونده مهاجرتی افراد متقاضی روند سریع تری را بگذرانند .پرونده های مهاجرتی افراد متقاضی ، با توجه به شرایط و موقعیت کاری و یا تحصیلی آنها تفاوت هایی خواهد داشت ، از همین رو افراد متقاضی با مراجعه به یک وکیل مهاجرت به انگلیس قادرند بهترین روش را به منظور اخذ اقامت خود انتخاب بکنند .وکیل مهاجرت به انگلیس در حقیقت فردی میباشد که اطلاعات و تجربه بالایی در امور مهاجرتی کسب کرده و با داشتن اطلاع در مورد تغییراتی که در قوانین این کشور شکل میگیرد ، کمک فراوانی به افراد متقاضی خواهد کرد . به این ترتیب افراد متقاضی می توانند بی هیچ مشکلی و در کم ترین زمان ممکن ، ویزای مورد نظر خود را اخذ کنند . بهتر است متقاضیان در انتخاب وکیل دقت بسیاری به خرج دهند و وکیلی انتخاب کنند که با وجود پیچیدگی هایی که در پرونده های مهاجرتی میباشد ، بتواند به درست ترین نحو کار خود را انجام بدهد .

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق تحصیل

از رایج ترین روش های دریافت اقامت کشور انگلیس ، مهاجرت و دریافت اقامت از طریق ویزای تحصیلی میباشد . از آن جایی که نظام آموزشی این کشور بسیار پیشرفته و جدید محسوب میشود ، بسیاری از افراد از این طریق اقامت این کشور را دریافت میکنند . ویزای تحصیلی کشور انگلستان ، برای دانشجویان غیر بومی این امکان را فراهم خواهد کرد که برای تحصیل به مدارس ، دانشگاه ها و کالج های کشور انگلیس مهاجرت کنند .
متقاضی برای دریافت ویزای تحصیلی کشور انگلیس ، میبایست از یکی از دانشگاه های انگلیس که تحت لیسانس Tier میباشد ، یک برگه پذیرش داشته باشد . همه دانشجویان و دانش آموزانی که با ویزای Tier به انگلیس مهاجرت کرده اند ، میبایست به دولت انگلیس ثابت کنند که قادر به پرداخت هزینه های زندگی خود بدون نیاز به کار کردن در کشور انگلیس هستند . افراد متقاضی این امکان را دارند که از وام تحصیلی برای پرداخت شهریه و هزینه های تحصیلی خود بهره ببرند ولی آنها اجازه نخواهند داشت این مبلغ را برای هزینه های شخصی و اجاره خانه استفاده کنند . دانشجویانی که از این طریق به کشور انگلیس مهاجرت خواهند کرد ، میبایست در طول هفته در حدود 15 ساعت به مطالعه و تحصیل بپردازند .
ویزای دانشجویی کشور انگلیس که ویزای Tier 4 میباشد ، از بهترین و مهمترین ویزاها به حساب میاید چرا که یکی از اسان ترین روش ها برای دریافت اقامت انگلیس و مهاجرت به این کشور، دریافت ویزای تحصیلی میباشد . دانشجویان برای تحصیل در مقاطع مختلف تحصیلی، میبایست مدرک زبان معتبر به دانشگاه های این کشور ارائه بدهند. افراد متقاضی به منظور تحصیل در مقطع کارشناسی میبایست مدرک آیلتس 6 دریافت کرده باشند. علاوه بر این برای ادامه تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به ترتیب آیلتس 6.5 و آیلتس 7 احتیاج میباشد . دانشجویان پس از پایان دوران تحصیلی خود قادر هستند وارد بازار کار کشور انگلیس بشوند و مشغول به کار بشوند . هزینه تحصیل در کشور انگلیس با نظر به دانشگاه و همینطور رشته تحصیلی متقاضیان متفاوت خواهد بود . دانشجویان برای تحصیل در دانشگاه های کشور انگلیس میبایست به طور متوسط در سال هزینه ایی در حدود 15 هزار تا 30 هزار پوند بپردازند . وکیل مهاجرت به انگلیس با بررسی پرونده تحصیلی و همینطور مدرک زبان انگلیسی افراد ، به آنها در انتخاب بهترین دانشگاه و رشته تحصیلی کمک و مشاوره خواهد داد .

مهاجرت به کشور انگلیس از طریق سرمایه گذاری

از روش های دیگر مهاجرت به کشور انگلیس ، دریافت اقامت این کشور از طریق سرمایه گذاری میباشد . متقاضیانی که قصد دارند از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را دریافت کنند ، میبایست مبلغ 200 هزار پوند را در یکی از بانک های این کشور سرمایه گذاری کنند و همینطور طرحی تجاری برای کار خود ارائه بدهند . این افراد با اثبات این که چگونه قادر هستند این مبلغ را در طرح خود سرمایه گذاری بکنند ، می توانند کار خود را اغاز بکنند . متقاضیانی که قصد سرمایه گذاری در این کشور را خواهند داشت ، میبایست بیش از 18 سال سن داشته باشند و دارای سن قانونی باشند . متقاضیان میبایست درخواست خود را برای ویزای سرمایه گذاری به سفارت کشور انگلیس ارائه کنند . ویزایی که برای افراد متقاضی صادر خواهد شد در حدود سه سال و نیم اعتبار خواهد داشت و متقاضیان این امکان را دارند که پس از پایان این اعتبار ، دوباره ویزای خود را تمدید کنند .
با توجه به این که کشور انگلیس ، ششمین کشور بزرگ اقتصادی در دنیا به حساب می اید ، بسیاری از افراد سرمایه گذار این کشور را برای سرمایه گذاری انتخاب خواهند کرد . یکی از روش های سرمایه گذاری در کشور انگلیس ، سرمایه گذاری از طریق خرید املاک میباشد و افراد متقاضی قادر هستند با خرید ملک در این کشور ، اقامت این کشور را اخذ کنند . وکیل مهاجرت به انگلیس با بررسی شرایط مالی افراد متقاضی ، به آنها کمک خواهد کرد تا بهترین روش سرمایه گذاری در این کشور را انتخاب کنند و از این طریق اقامت دائم این کشور را دریافت بکنند . برای اطلاعات بهتر و دقیقتر مهاجرت سرمایه گذاری را مطالعه فرمایید . ⇐09121574297
⇐09121574297

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 8 =